Otuz6Beden - Lov Paket - 5 Öğün
Otuz6Beden - Lov Paket - 5 Öğün

Lov Paket - 5 Öğün

Uzun Dönem Diyet Paketleri
Hizmet Günü: (Haftada 5 veya 6 gün)
Kalorisi: 1000 - 1200 – 1500 – 1800 Kalori
Başlangıç Günleri: Her Pazartesi ve Çarşamba
Hedefi: Sağlıklı beslenerek kilo verme ve koruma programıdır. Kilo vermek isteyenler için kalori miktarı, kişi haftalık 1.1 ile 1.4 kilo aralığında kilo verecek şekilde hesaplanır. Ara öğünler için sağlıklı alternatifler ve protein önerileri sizinle paylaşılır.
Kimler Uygulayamaz: Gıda alerjisi olanlar, yemek seçenler, belli gıdaları tüketmesi yasak olanlar, hamileler, emzirenler uygulayamaz. Onlar, kişiye özel program almalıdır.
Günlük Öğünler: 3 Ana Öğün + 2 Ara Öğün


İçeriği: Diyetisyenimiz tarafından her hafta 1 bireyin alması gereken günlük kalori miktarı (ara öğünler hariç) doğrultusunda, 3 ana, 2 ara öğün şeklinde adresine teslim edilir. Haftalık liste oluşturulurken, kişinin 1 hafta içinde alması gereken besin grupları ve miktarları baz alınarak hazırlanır. Ara öğünlerde ne yiyeceğiniz, size ilk hizmet günü gönderilen dosyada belirtilir. Bu paketimiz, kırmızı, beyaz et ve deniz ürünleri içermez. 
Yumurta, tahıl, bakliyat, sebze, meyve ve diğer karbonhidrat ve besin gruplarını düzenli ve yeterli miktarda içerir. Bitkisel kaynaklı protein oranı yüksektir. Kas kütlesini koruma amaçlı, haftada 3 gün ve üzeri spor yapmanız önerilir. 
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış.
YUKARI GİT