Müşteri Yorumları


Biz Kimiz? Otuz6Beden

Canım Otuz6beden... İlk tanışmam bundan yaklaşık 3-4 yıl önce hızlandırılmış menü almam ile oldu. Sanırım Instagram’da görmüştüm. 12 günde 3 kilo, hem de %80 i yağdan. Telefona sarıldım ve karşıma Murat çıktı, benim tüm saçma sapan ve detaylı sorularıma sabırla ve tüm kibarlığı ile yanıt verdi. Dedim ki denemekten ne çıkar. Öncesinde birkaç diyet yemek servisi yapan firmadan yemek alarak deneyimleme fırsatım olmuştu. Pazartesi oldu ve program başladı, sabah erkenden kutum geldi, şaşkınlıkla kutunun içindekilere bakıyorum. Cam kavanozlar, bilgi kitapçıkları, servis setleri... Yemekler deseniz diyet yemek gibi asla değil. Bir yandan yemeklerden inanılmaz mutluyum ama bir yandan da kocaman bir soru işareti var bu güzel yemeklerle nasıl kilo veririm diye. 12 günün sonunda zaten zayıf ama hedeflediği kiloya inmek isteyen ben, istediğim gibi zayıfladım ve ağlırlıklı yağdan kilo verdim. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Hemen bir teşekkür maili attım. Sonra kalıcı olarak Otuz6beden serüvenim başladı ve hala devam ediyor. İremimle tanıştım sonra ve ruh ikizimi buldum.

Otuz6beden ile ilgili sayfalarca yazabilirim, o kadar çok seviyorum ki. Benim için çok önemli olan bir konu; ticari kaygı ile yaklaşmıyorlar. İstediğim, hatta yalvardığım halde, şuan o psikolojide değilsin verimsiz olacak ve yazık boşuna gidecek paketin deyip, bana paket göndermedikleri çok olmuştur. Ne zaman başım sıkışsa hemen Otuz6beden yetişir imdadıma. Amacımın kilo vermek olmadığı zamanlarda bile acayip özlüyorum yemeklerini. Diyet yaparken hiçbir şeyden mahrum bırakmıyorlar. Tatlı ise tatlı ama şekersiz, et ise et ama en kalitelisi ve o kadar yaratıcı ki menüler yapıyorlar ki, ömrünüzün sonuna kadar diyet yapabilirsiniz. Ve en önemli şeylerden biri, İrem'in iş konusunda inanılmaz bilgisi olmasına rağmen asla ama asla diyetisyene sormadan tek bir adım bile atmaması... Sağlık onlar için her şeyin önünde geliyor. 

Hep hayatımda kalın Otuz6beden; Murat’cım ve İrem'im... Sizi çok ama çok seviyorum.

Figen K.


Kilo vermenin zorlu ve eziyetli bir süreç olduğunu düşünüyorsanız, Otuz6Beden ile henüz tanışmadınız demektir. Ne mutlu bana ki, yolum Otuz6Beden ve birbirinden tatlı 2 ortağıyla, yıllar once kesişti. Sayelerinde kilo vermenin aslında çok keyifli olabileceğini, birbirinden lezzetli yemeklerle de zayıflanabileceğini, diyet yapmanın her gün aynı şeyleri yiyip sıkılmak olmadığını öğrendim. Her gün “bugün kutumdan hangi güzel yemekler çıkacak acaba?” diye merak etmek bence harika :) Iyi ki varsın Otuz6Beden, seninle hayat cok daha hafif ve guzel :)

Ceyda K.


Hayatınızın belirli dönemlerinde hayatınıza dokunan insanlar, kurumlar olur. 2018 sonunda başlayan yolculuğumuzda Otuz6Beden hayatımda çok önemli bir yer aldı. 5 yıl boyunca, başarılı olamayan değişik alternatiflerle sağlığım için kilo vermeye çalıştım. Otuz6Beden’in organizasyonu ile 5 yılda yapamadığımı 6 ay içinde 14 kilo vererek gerçekleştirdim. Kişiye özel hazırlanabilen menüler, diyetisyenden her sorunuzda destek alabilme imkanı ve diyeti farklı leziz lezzetlerle keyif haline getirmiş olan Otuz6Beden ile keyifli kilo verdim. Otuz6Beden, leziz ve farklı tatları organik ve ev yapımı ürünlerle hazırlayarak getirdi her gün, getirmeye devam ediyor. İçecekler, ev yapımı yoğurt, reçeller, hızlandırılmış paketteki yemekler hepsi ayrı ayrı lezzetli olduğundan keyifle kilo verdim. Korumak için yine birlikte olmaya devam edeceğiz.

Damak tadına uygun sunumu ve mekan bağımsız teslimat seçeneğine değinmezsem eksik kalır.

Sevgili Irem Hanım ve Murat Bey, iyi ki sizlerle yolumuz kesişti, size ve ekibinizde görünmeyen tüm kahramanlara çok çok teşekkür ederim. Diyet listesinden, yemeklerin hazırlanmasına, teslimattan, teslim sonrası takip ile sağlıklı kilo verebilmek sürecini; kaliteli ve kesintisiz sürdürmemi sağladığınız için sizleri tebrik ediyorum. 80’li yaşlarında olan ve damak tadına uygun olmayan yiyecekleri kesinlikle reddeden sevgili annemden, yemeklerinize tam puan aldığınız için ayrıca tebrikler. Sevgilerimle...

Deniz C.

@otuz6beden TAKİP EDİN

INSTAGRAM
Otuz6Beden
Otuz6Beden
Otuz6Beden
Otuz6Beden
Otuz6Beden
Otuz6Beden
YUKARI GİT