Biz Kimiz? Amacımız Nedir?


Biz Kimiz? Otuz6Beden

Selam, ben İrem. 1992 İstanbul Doğumluyum. Hayalim, uluslararası bir firma da üst düzeye gelmekti. Marmara Üniversite’si İngilizce İktisat bölümünde okudum. Üniversite okurken, 22 yaşında yol arkadaşım Murat’la Otuz6Beden’i kurmaya karar verdik. Aslında, bizi bu yola iten sağlıklı beslenmeye olan merakımız, diyet ve sağlıklı beslenme sürecinde ne yiyeceğimizi bilememekti… Bugün, günden güne artan müşteri sayımız ve ekibimizle heyecanımız katlanarak artıyor.

Selam, ben Murat. 1979 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okudum. Uzun yıllar, uluslararası firmalar da pazarlama ve satış alanında çalıştım. Bizi bu yola iten sağlıklı beslenmeye olan merakımız, diyet ve sağlıklı beslenme sürecinde ne yiyeceğimizi bilememekti… Hayatıma düzenli sporun girmesiyle ihtiyacım kat kat arttı. Ege’li olduğum için, evimiz de her zaman hafif yemekler vardı ama nerede, ne zaman, hangi besin grubunu yemem gerekir, hangi yemek ile ne yenmeli… Bu iş sayesinde diyetisyenimizin bize gösterdiği yolla öğrenmeye başladım. Bugün, günden güne artan müşteri sayımız ve ekibimizle heyecanımız katlanarak artıyor.

Hikayemize gelirsek…

Otuz6Beden’i Nisan 2014 ‘te sağlıklı beslenme ve yaşama isteğimize ortak olmak isteyenlere destek olabilmek adına kurduk.

Sağlıklı beslenme düzeninin, zorlu bir reçete değil, kişilerin kişisel, kültürel ve geleneksel tercihlerini bütçeleri ve sağlık durumları çerçevesinde uygulayabilecekleri bir yaşam biçimi olduğu fikrini benimsedik ve benimsetmek için bu yola çıktık.

Kilo problemi, günümüzde toplumun büyük çoğunluğunun sorunu oldu. Hayatın koşturmacasında bu sorunun üstesinden gelmek için ayrılması gereken zaman oldukça sınırlı…

Oluşturduğumuz sistem ile sağlıklı beslenme ve/veya kilo verme sürecini kolay ve sürdürülebilir kılmayı amaçlıyoruz. Bu sistemi, şehir koşturmacasında, günlük yoğunluğu nedeniyle diyetisyen, alışveriş, yemekleri hazırlama, doğru pişirme yöntemleri, organik ve doğal ürün kullanımı derdine son vererek danışanlarımıza her konuda destek olmak için oluşturduk.

Havanın bu kadar kirli, meyve ve sebzelerin bu kadar hormonlu, hazır besinlerin bu kadar katkı maddesi ve işlenmiş gıda içerdiği bir dünyada “organik ve/veya doğal ürünlerle hazırlanan, gurme damak zevkine sahip, sunumu ve lezzeti güzel, sağlıklı ürünler” ile hazırlanan, diyetisyenimizin danışanlarımıza uygun gördüğü listeler ile kilo vermemize ve/veya ideal kilonuzu korumanıza yardımcı oluyoruz.

Sistemimizin işleyişini, alanında uzman kişilerle devam ettirerek, ürünlerimizin kalitesini ve lezzetini koruma, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızdan ödün vermeme misyonuyla faaliyet göstermeye devam edeceğiz.

Hepinize sağlıklı ve zinde günler diliyoruz.

İrem Naz Tonguç & İlker Murat Bozkurt

YUKARI GİT